Кошик
54 відгуків
Київпгт Калиновка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380978187534
+380501927075
Интернет-магазин "PIRAMIDA"

Особливості дитячих двох'ярусних ліжок.

Особливості дитячих двох'ярусних ліжок.

Основний момент при виборі двох'ярусного ліжка для дітей ― це матеріал. Матеріали звичайно ж повинні бути натуральними й не шкідливими, докладніше про матеріали ми вже писали в іншій нашій статті «Вплив матеріалу для дитячих двох'ярусних ліжок на здоров'я дітей».

alt text

  1. Металеві двох'ярусні дитячі ліжка з одного боку здаються більше надійними, альо не варто забувати про недоліки металу як матеріалу для дитячих меблів, і ті що ліжко буде пофарбоване звичайною фарбою (якої й так вистачає навколо нас), тім більше що дерев'яна яні двох'ярусні ліжка не менш міцні й стійкі.
  2. Розміри двох'ярусних ліжок для дітей залежать від Ваших потреб, якщо дитина висока або Ви дивитеся в майбутнє, то варто взяти більше довге ліжко. Лідерами продажів є двох'ярусне ліжко для дітей Каріна й Каріна люкс із розмірами спального місця 80 див. ширини й 190 см. довжини. Тому що купуєте ліжко Ві не на рік, а на довгий час, тому розміри повинні бути зручними для сну навіть коли дитина виросте.
  3. Матраци найкраще купувати разом з дитячим двох'ярусним ліжком, просто з ліжком у комплекті матраси йдуть за акційною ціною 300 грн. за матрац (принаймні у нас).
  4. У двох'ярусному ліжку для дітей не повинно бути дуже гострих кутів, і не повинні стирчати болти, скріпки також інші пристосування для кріплення. Так як діти будуть багато гратися на ліжку й не повинні поранитися (у моделях нашого виробництва це враховано).
  5. На верхньому ярусі повинні бути перегородки, щоб дитина не впала в сні. Всі дитячі двох'ярусні ліжка, які ми виробляємо, мають такі бортики.
  6. Відстань між ярусами повинне бути достатньою, що батьки могли сісти на ліжко до дитини й прочитати казку або ж просто поговорити, і під час цього не вдариться головою об верхнє ліжко.
  7. Сходи повинні бути зручні, перетинки не рідкими, також дуже зручно коли сходи, як ви можете бачіті на цій фотографії, мають перетинки розміщені в такий спосіб, щоб не давіт в ноги дитині який буде підніматися по них. Драбина може бути ліворуч або праворуч, вертикально й під кутом.
  8. Із приводу тонування й лаку тут все дуже просто, потрібно щоб ліжко було покрите лаком без формальдегідів, бажано марки «Herlac Coswig Gmb».

Підвиди двох'ярусних ліжок для дітей:

  1. Буває, що в одному дитячому двох'ярусному ліжку сполучаються: ліжко, письмовий або комп'ютерний стіл, тумбочки, шафа й ще багато чого іншого, це так називані двох'ярусні ліжка горища, їх Ви також можете побачити на нашому сайті. Цей комплекс заощадить вільний простір і гроші, і з вигляду це буде дуже незвичайно й цікаво, так само це підходящий ігровий центр для дітей.
  2. Бувають ще ліжка трансформери – це двох'ярусні дитячі ліжка, які перетворюються у два одноярусні. Лідерами по продажах серед дитячих ліжок трансформерів є ліжко Каріна й Каріна – люкс.

 

Ми як виробники здобули досвід і рівень якості в наших дизайнерських виробах, якими ми займаємося вже 12 років, і максимально перенесли цей рівень на наші дитячі двох'ярусні ліжка, тому Ви завжди зможете підібрати модель ліжка на нашому сайті.