Кошик
54 відгуків
Київпгт Калиновка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380978187534
+380501927075
Интернет-магазин "PIRAMIDA"
  • Интернет-магазин "Piramida"
  • Статті
  • Які матеріали краще всьго використовувати при виробництві дитячих двох'ярусних ліжок, з точки зору їх впливу на здоров'я дітей.

Які матеріали краще всьго використовувати при виробництві дитячих двох'ярусних ліжок, з точки зору їх впливу на здоров'я дітей.

Які матеріали краще всьго використовувати при виробництві дитячих двох'ярусних ліжок, з точки зору їх впливу на здоров'я дітей.

Сьогодні батьки почали серйозно замислюватися про користь або шкоду навколишніх предметів на здоров'я дитини. Люди намагаються купувати більше здорову їжу, одяг з натуральної тканини, позбуватися від усього шкідливого й неприродної. Але уві сні наші діти проводять практично третю частину годині. Виходить, Ви можете зрозуміти, наскільки важливо вибрати гарне двох'ярусне дитяче ліжко, основу здорового сну. Якісне ліжко з екологічно чистого дерева – гарантія повної релаксації й здорового сну. Ми як виробники вирішили для себе виробляти тільки дерев'яна яні двох'ярусні ліжка для дітей і дитячі ліжка трансформери, тому що для дитини не можна допускати неякісні матеріали, особливо коли мова йде про сон.

 

    Дитячі ліжка трасформери з натурального дерева завжди були, є й будуть у моді, у батьків і їхніх дітей (ліжко трансформер – це коли верхнє ліжко знімається й ставити в один рівень із нижнім). Із самого початку люди спали на дерев'яна дерев'яних ліжках, і от саме різниця між багатим і бідним була тільки у виді дерева. У нинішній годину зі зростанням виробництва з дешевих, і часом не дуже якісніх матеріалів, ліжка з дерева є в по перше ознакою турботи про своїх близький, а по одному елементом дизайну й вишуканості у Вашому будинку.

Це пов'язаність язано частково з естетичністю текстури дерева, красою його поверхні. Одним з головних властивостей дерева є – природний кондиціонер для повітря в приміщенні. Двох'ярусне ліжко для дітей зроблена з натурального дерева поліпшує відновлення й очищення повітря в будинку або квартирі. Також деревина легко піддається обробці, тобто можна реалізувати будь-які сміливі дизайнерські ідеї.

На сам кінець дерево – це натуральний матеріал, що створює «живу» атмосферу в будинку, передає затишок і тепло, і добре вписується в будь-який інтер'єр.

Вам може прийти думка, все це добре , ну всі а які ж головні параметри при виборі дитячого двох'ярусного ліжка з дерева? Дослідження на ринку, також відгуки покупців, показують, що самою основною вимогою є максимальна користь для Вашого здоров'я, що принесе двох'ярусне ліжко для дітей, зроблене з дерева.

Тому якщо Ви захочете купити двох'ярусне ліжко, то Вам як батькам потрібно бути уважними до деяких моментів:

 

1. Як ми вже дуже багато говорили на цю тему ліжко повинна бути виготовлена тільки з екологічно чистого дерева. Наприклад, дерев'яна яне дитяче ліжко трансфрормер Каріна (лідер продажів, сама популярна модель серед покупців) виготовляються з натурального дерева вільхи, тонується за бажанням замовника в один із шести відтінків, двох основних кольорів вільха ї горіх. Або ще один лідер продажів, купується в основному батьки з маленькими дітьми, Каріна – Люкс(із чотирма з'ємними бортиками безпеки, за два бортика на ярус).

 

2. Та платформа, на яку лягає матрац винна складатися з дерев'яна дерев'яних ламелей, які забезпечують вентиляцію матраца й утримують на собі вага дитини з матрацом, і зміцнює каркас дитячого ліжка трансформера.

 

3. Для тонування повинні використатися тільки безпечні фарби й лаки.

 

Якщо у Вас двоє дітей, а розміри кімнати невеликі то ми, як виробники, рекомендуємо купити якісне двох'ярусне дитяче ліжко тільки з натурального дерева.