Кошик
54 відгуків
Київпгт Калиновка
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380978187534
+380501927075
Интернет-магазин "PIRAMIDA"

Переваги натурального дерева

Переваги натурального дерева

Існує маса переваг натурального дерева, як матеріалу для виробництва двоярусних ліжок для дітей, перед іншими матеріалами.

Дерево унікальне по своїй структурі, ніколи синтетичний матеріал не зможе так позитивно впливати на атмосферу в вашому домі, як натуральне дерево! Пластик або метал в принципі мертві матеріали, а дерево – це «жива істота»! Зверніть увагу, що коли Ви торкаєтеся до дерев'яних речей, то відчуваєте приємне тепло, яке випромінює дерево. Саме тому ми виготовляємо дитячі ліжка тільки з натурального дерева. Меблі з дерева володіє багатьма перевагами, такими як:

  • Дерево — міцний, твердий і надійний матеріал. Вам буде цікаво дізнатися, що, чим вище твердість, тим довше буде двох'ярусне ліжко радувати ваших дітей.
  • Деревина здатне витримувати досить велике навантаження в процесі експлуатації — це фізична властивість самого дерева як матеріалу, воно здатне виробляти опір дії зовнішніх сил (навантажень).
  • Дерево екологічно чистий і натуральний матеріал, воно не має шкідливого впливу на організм людини і навколишнє середовище. Вченими доведено що саме дерево володіє цілющими властивостями, відновлює сили, знімає напругу і втому.

 

ВІЛЬХА ― ця деревина характеризується однорідністю будови, еластичністю і достатньою міцністю, має приємний світло-жовтим кольором. Завдяки цим властивостям на меблевих фабриках з вільхової деревини виготовляють витончену меблі. Вільха ― це дерево, покровительствующее сім'ї, чим більше в сім'ї дітей та онуків, тим сильніше вільха підтримує і зміцнює сім'ю. Вона зміцнює родинні зв'язки, об'єднує усіх членів родини, їй властиво з'єднувати людей в рід.