Корзина
56 отзывов
Киевпгт Калиновка
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380978187534
+380501927075
Интернет-магазин "PIRAMIDA"

Як вибрати двох'ярусне ліжко для дітей, і що найважливіше при його виборі.

Як вибрати двох'ярусне ліжко для дітей, і що найважливіше при його виборі.

    На жаль, у людей, як й у природі зі збільшенням кількості дітей сама по собі не збільшується площа житла, і обсяг у дитячій кімнаті. І батьки починають замислюватися, як їм розмістити тепер уже двох дітей там, де раніше ледь вистачало місця одному. Вихід є – купити двох'ярусне дитяче ліжко. Головне тільки зробити правильний вибір.

 

    Перше , і напевно саме головне – з якого матеріалу зроблене дитяче двох'ярусне ліжко. Найкращий матеріал як Ви розумієте це натуральне дерево (ми виробляємо двох'ярусні ліжка для дітей і дитячі ліжка тансформери тільки з справжнього дерева).

 

    Друге – вибір матраца. Оптимальним варіантом для дітей ортопедичні матраци. По стандарту в наших дитячих двох'ярусних ліжках ідуть матраци марки Топсон5, це найбільш підходящі для дітей матраци, тому що немає змісту дитині купувати занадто дорогий матрац, якщо цей розрахований до ста кілограмів навантаження, має 10 років гарантії (на його внутрішнє наповнення) і є ортопедичним матрацом . А згодом через кілька років коли діти вже буту більш відповідальними й не буде ризику що дитина проллє сік на матрац, Ви зможете купити більше дорогий матрац.

 

    Третє- безпека дитини на двох'ярусному ліжку. Чим масивніше й міцніше ліжко, тим краще. Ліжко повинна СТОЯТИ на НАДІЙНИХ опорах, БУТИ СТІЙКИМ, не розгойдуватися. Не вірте модним журналам, де фотографії гарних людей, які з високим почуттям «гламура» сидять на витончених ліжках. Насправді вони просто небезпечні. Оптимальним варіантом для маленьких дітей є двох'ярусне ліжко трансформер каріна – люкс, так у ній на всіх її двох ярусах знаходяться чотири з’ємних перегородки, які не дадуть дітям упасти під час сну. Згодом їх можна буде зняти, у звичайних дерев'яних двох'ярусних ліжках перегородки найчастіше перебувають тільки на верхньому ярусі.

 

    Також для безпеки потрібно, щоб другий поверх двох'ярусного дитячого ліжка витримував би вагу дорослої людини (90 кг.). Також необхідно звернути увагу й на висоту верхнього ярусу. Він повинен бути так високо, щоб сидячий на нижнім ліжку людина не торкався головою дна верхнього ліжка. І з іншої сторони низько розташований другий поверх буде «давити», на психіку дитини яка знаходиться на нижнім ярусі. Але в той же час занадто високий поверх може бути не безпечним для дитини (самою оптимальною висотою ,якщо дивитися по лідерах продажів на ринку дитячих двох'ярусних ліжок (ліжко Карина, Карина ЛЮКС), то оптимальна висота це 170 см., 180 см. і 190 см.)