Корзина
56 отзывов
Киевпгт Калиновка
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380978187534
+380501927075
Интернет-магазин "PIRAMIDA"

Відповідь на питання: чому ми виробляємо дитячі ліжка тільки із натурального дерева.

Відповідь на питання: чому ми виробляємо дитячі ліжка тільки із натурального дерева.

Всі дитячі ліжка які Ви бачите на нашому сайті зроблені тільки з натурального, екологічно чистого дерева, нижче ми описали основні переваги дерева, як матеріалу для двох'ярусних дитячих ліжок, перед іншими матеріалами.

 

Дерево, як матеріал, унікально по своїй структурі, ніколи синтетичний матеріал не зможе так позитивно впливати на атмосферу у вашому будинку як натуральне дерево. Пластик або метал у принципі мертві матеріали, а дерево – це «жива істота», Ви можете помітити, що коли Ви доторкаєтеся до дерев'яних речей, то відчуваєте приємне тепло, що випромінює дерево, Ви розумієте що зараз у Ваших руках не «мертвий» метал, і це почуття приносить радість. Саме тому ми виготовляємо двох'ярусні дитячі ліжка, одноярусні й дитячі ліжка трансформеры, на три місця, тільки з натурального дерева. Тим більше, саме меблі з дерева мають ряд переваг, таких як :

 

Дерево – міцний (у порівняння із ДСП), твердий і надійний матеріал. А як відомо чим вище твердість, тим довше буде двох'ярусне ліжко радувати ваших дітей.

 

Дерево витримує високе навантаження в процесі експлуатації – це фізична властивість самого дерева як матеріалу , простіше говорячи – здатність чинити опір впливу зовнішніх сил (навантаження).

 

Також дерево екологічно чистий матеріал і не робить шкідливого впливу на організм людини й навколишнього середовища. Ученими доведене що саме дерево має цілющі властивості, відновлює сили й багато чого іншого. Так наприклад сосна й кедр мають дезінфікуючі властивості.

 

Наш цех займається виробництвом дитячих двох'ярусних ліжок тільки з дерева!

 

Ви можете вибрати Вашій дитині ліжко з будь-якого матеріалу, але ми б радили вибирати дерево, тому що недарма найдорожчі предмети інтер'єра у світі зроблені не із пластику або синтетики, а із простого, природного матеріалу – дерево

 

Тому, якщо Ви бажаєте купити якісне двох'ярусне ліжко для Ваших дітей, то можете звернутися до наших фахівців за консультацією. Або переглянути фотографії, і почитати характеристики дитячих двох'ярусних й односпальних ліжок , представлених на нашому сайті.

 

Лідерами по продажам на нашому сайті являются ліжко Каріна и Каріна – Люкс.