Корзина
56 отзывов
Киевпгт Калиновка
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380978187534
+380501927075
Интернет-магазин "PIRAMIDA"

Найкращий спосіб подбати про здоровий сон свої дитини.

Найкращий спосіб подбати про здоровий сон свої дитини.

    Абсолютно нормальним є той факт, що батьки завжди намагаються створити комфортні умови для своїх дітей.
    Дуже часто найкращим варіантом буде виділення дітям власної дитячої кімнати.
    Дитяча кімната повинна бути затишною і зручною для дитини. Тому в кімнаті важлива кожна її деталь: від розмірів самого приміщення й дизайну інтер'єра до меблів. Напевно самим головним предметом інтер'єра є дитяче ліжко , від якого залежить відпочинок і сон дітей. Дітям, найчастіше, виділяється невелика кімната. Або ж коли в родині двоє дітей, а площа квартири або будинку не дозволяє кожній дитині мати свою кімнату, і тут виникають проблеми не з розмірами самої кімнати, а з вільним простором, що залишається від відрахування всієї площі заставленими меблями. У такій ситуації найкращим рішенням буде покупка двох'ярусного дитячого ліжка.

 

    Двох'ярусне ліжко може прекрасно вписатися в інтер'єр будь-якої кімнати, і допоможе зберегти місце, необхідне дітям для ігор (про потреби дітей у вільному просторі детально описано в інший нашій статі). Навіть якщо у Вас двоє дітей, завдяки двох'ярусному ліжку, виходить два повноцінні ліжка, які займають площу всього одного ліжка. В основному більшість наших дитячих двох'ярусних ліжок представлені у вигляді ліжок трансформерів, це означає що згодом коли Ваші діти підростуть верхнє ліжко можна буде зняти й поставити в один рівень із нижнім, у такий спосіб ваше двоповерхове ліжко стане двома одноповерховими, що заощадить у майбутньому гроші на купівлю нових меблів.

 

    Також, двох'ярусні ліжка зручні й у випадку, коли в кімнаті перебуває тільки одна дитина. Це так звані дитячі двох'ярусні ліжка – горища. Вони відрізняються від стандартного двох'ярусного ліжка тим, що в них немає нижнього спального місця. Замість нього там розташовується ігрова зона дитини, письмовий стіл для уроків ( за ним дитина може вчиться після школи, також можна буде встановити на ньому комп'ютер для навчання й ігор), шафа або книжкові полиці, для невеликої кімнати це плюс для економії вільного простору. Дітям завжди цікаві особливі речі, а двох'ярусне ліжко – це саме саме те, що потрібно . Наприклад для сну, підніматися на другий поверх по сходам, що може бути для дитини найбільше захоплюючим?

 

    В основному двох'ярусна ліжко складається з нижнього, верхнього ліжка і сходів. Сходи можуть бути як звичайної форми (більше бюджетний і більше популярний варіант), так й у вигляді сходів з висувними ящиками (сходи-комод). На верхньому ярусі повинні бути бортики, щоб дитина не впала під час сну, згодом ці перегородки можна буде легко зняти (каріна – люкс).

 

    Виготовлятися дитячі двох'ярусні ліжка, повинні тільки з екологічно чистих і натуральних матеріалів , такі як натуральне дерево (сосна, дуб, ясен, вільха, бук), тому ми виробляємо дитячі двох'ярусні ліжка тільки з натурального дерева (детальніше про це описано в інший нашій статті).

 

    Двох'ярусні ліжка можуть бути різні по своїм розмірах, конфігурації й інших параметрам, тому якщо Ви затрудняєтеся з вибором ліжка, то Вас можуть проконсультувати наші фахівці , телефони яких Ви бачите на сайті . Також Ви можете переглянути на сайті різні конфігурації двох'ярусних ліжок. У багатьох моделях ліжок (ліжки трансформери) верхнє ліжко можна буде зняти й поставити в один рівень із нижнім, так Ви одержите два окремі дитячі ліжка.